تغییر زمان برگزاری نمایشگاه کتاب تهران/ مکان نمایشگاه هنوز مشخص نیست

نمایشگاه کتاب تهرانبازه زمانی برگزاری نمایشگاه کتاب تهران در سال 1394 اعلام شد که بر این اساس این نمایشگاه با تغییر زمان رو به رو شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 9 تا 19 اردیبهشت سال 1394 برگزار می‌شود و به این ترتیب زمان برگزاری این نمایشگاه برای سال آینده هم یک روز عقب کشیده شده است.
با اینکه 27 دوره از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران می‌گذرد، بازه زمانی برگزاری آن در چند سال اخیر مدام در حال تغییر بوده و مشخص نیست چرا این نمایشگاه بزرگ هنوز یک تقویم مشخص ندارد؟

در همین حال، اعلام بازه زمانی برگزاری نمایشگاه کتاب سال بعد تهران از سوی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران در حالی اتفاق می‌افتد که هنوز مکان برگزاری آن معلوم نیست.

چندی پیش علی جنتی وزیر ارشاد خواستار رزرو محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برای برگزاری نمایشگاه کتاب تهران در سال آینده شده بود. بر اساس اعلام، هفته گذشته هیئتی کارشناسی از معاونت فرهنگی وزارت ارشاد در بازدید از این محل، امکان برگزاری نمایشگاه کتاب را در آن مورد سنجش قرار داده‌اند.

گزارش این هیئت هنوز اعلام نشده اما قرار است تا کمتر از یک ماه آینده محل برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از سوی معاون امور فرهنگی وزارت ارشاد و رئیس این نمایشگاه رسماً اعلام شود.

نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از معتبرترین نمایشگاه‌های بین المللی کتاب در آسیا و خاورمیانه است. حضور سالانه بیش از 2 هزار و 400 ناشر داخلی و 600 ناشر خارجی و بازدید بیش از 5 میلیون نفر از این نمایشگاه، از جمله ویژگیهای آن است.

از جمله نمایشگاه‌های بین‌المللی در حوزه کتاب که تقریباً همزمان با نمایشگاه کتاب تهران برگزار می‌شوند، می‌توان به نمایشگاه کتاب ابوظبی، نمایشگاه کتاب ژنو، نمایشگاه کتاب کوالالامپور، نمایشگاه کتاب بوداپست، نمایشگاه کتاب بوگاتا و نمایشگاه کتاب کبک کانادا اشاره کرد.

کلینیک تخصصی چاپکلینیک تخصصی چاپ زیر نظر کارشناسان چاپ

به عنوان اولین کلینیک چاپ افست  افتخار دارد با بهره گیری از  یک تیم تخصصی خدمات فنی زیر را برای واحدهای چاپی سراسر کشور در قالب پروژه های کوتاه مدت و بلند مدت طراحی و اجرا نماید:

مشاوره: در زمینه طراحی و بهبود فرایندها و زیر فرایندهای تولید ، طراحی و استقرار سیستم کنترل ، بهبود و تضمین کیفیت ، خرید های تخصصی و انبارداری تخصصی ، ارتقا بهره وری و کاهش ضایعات تولید و مدیریت مصرف مواد اولیه ، استاندارد سازی

عیب یابی:  آنالیز و عیب یابی فرایند های تولید ، عیب یابی مواد اولیه مصرفی ، محصول و ماشین آلات ، انجام تست های تخصصی و تشخیصی

آموزش: ارائه کلیه آموزش های ojt  برای پرسنل چاپخانه متناسب با استاندارد مهارتی مورد نیاز

 

تماس با ما

 

آدرس: تهران | میدان رسالت | خ قزوینی مراجــعه حضـــوری تنـها با همـــاهنگی قبــلــی

شماره های تماس:

۹۴ ۲۰۷۰ ۷۷ ۰۲۱

۳۳۴ ۳۳۹۰ ۰۹۱۹

ایمیل: [email protected]

 

 

طراحی سایت ترنج